Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Klub hráčů karetní a sběratelské hry Magic the Gathering.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (12 | 19%)

Jeden den, který si každý hráč Magicu nenechá ujít!

6 dní před vyjitím nové sady, Prerelease událost nabízí hráčům výbornou příležitost jak si zahrát v klidné atmosféře a s novými kartami. Jen a pouze na těchto turnajích si hráči budou moci vyzkoušet rozmanitost nové sady ještě před tím, než si ji vůbec budou moci zakoupit. Budou moci získat jedinečnou promo kartu a k tomu navíc další produkty jen za to, že si přišli tento den zahrát.

Není lepší cesty jak více utmelit Vaši komunitu, než uspořádat pro ně Prerelease a dopřát jim tak hodiny zábavy s novou sadou!

  Jak na to ?

Sealed deck se hraje s jedním základním a dvěma či třemi rozšiřujícími baleními. Tentokrát se neprovádějí žádné kejkle s posíláním karet, ale prostě si postavíte alespoň 40 karetní balíček z toho, co rozbalené balíčky nabízejí. Na turnajích se ještě postupuje tak, že rozbalené karty sepíšete, a poté jste přelosováni k úplně jinému místu, aby se zamezilo možným podvodům s přidáváním či výměnou za potřebnější karty. Se sealed deckem se setkáte třeba na turnajích, kde se předvádí nová sada (tzv. prerelease či release) nebo na velkých turnajích.
Unikátním na vydání nové sady Mirrodin Besieged bude, že každý hráč dostane 3 Mirran nebo 3 Phyrexian boostery (záleží na výběru každého) - tyto boostery budou obsahovat pouze karty specifické fkrace. Zároveň dostane hráč také 3 boostery
Scars of Mirrodin
Pozn: frakční boostery jsou speciálně sestaveny jen pro prerelease, bežné boostery Mirrodin Besieged budou opět obsahovat mix těchto frakcí· Součástí budou 2 druhy prerelease promo karet. Hráči získají promo podle frakce, za kterou budou hrát. Pokud se budou hráči účastnit více turnajů, je možné frakci změnit .

DO Zálesák Most

DO Zálesák Most

DO Zálesák Most-Areál soukromé střední školy pro marketing a ekonomiku podnikání

Soutěže


  

 

 

 

 

 

 

Kde není uvedeno:

Cena: 230,- / hráč

5 dní předem vyhrazena práva změny.

 

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Děkujeme za návštěvu a těšíme se na setkání v klubu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one